Categories
Uncategorized

OFERTA FANTASTIKE PER JU

Zgjidh makinen e duhur  makina me qera rinas
FLOTA JONE E MAKINAVE ME QERA
MAKINA BIZNESI

MAKINA EKONOMIKE

MAKINA LUKSI/DASMASH
Benz-E-Class-EVO-2007-Automat-2.2-naft
BMW X5 2008 Diesel 3.0 Automat
Ford focus 2005 Diesel 2.Zero Manual
Seat Ibiza_1.4_Manual_Diesel
Audi_A4_2008_diesel_2.0-Auto

15 € /according to an afternoon
Nafte / motor 2000 cm3
Kamio Manuale
5 dyer me pamje panoramike
Viti Prodhimit 2005

ABOUT US
Makina me Qera Eni Car Rental është zyrtarisht që nga viti 2005, Aktiviteti ynë kryesor është përqendruar në “Makina me Qira dhe Servis Makinash”. Ne ofrojmë të gjitha llojet e makinave me çmimet më konkurruese dhe Shërbimin Profesional të Automjeteve.

INFORMATION
Makina me Qera
Servis Makinash
Kushtet e Qeras
NA KONTAKTONI
Adresa: Rruga Rinas – Vore Km5, Tirane Albania

CEL: +355682020803 & +355684057066
Email: info@enirentcar.Al

TAG
car apartment
Eni Car Rental
Makina me Qera
Makina me Qera Rinas Tirane Albania
makina me qera te lira
makina in step with dasma
hire a automobile
Rinas airport

© 2021 – Eni Car Rental Tirane Albania – Makina me Qera Rinas T

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *